Panasonic Multishape Trimmer accessories | ER-CDT1-A301 | Accessories | Black
- TootjadPanasonic
- Mudel: ER-CDT1-A301
- Saadavus: 2
-
34€
Panasonic Multishape Trimmer accessories | ER-CDT1-A301 | Accessories | Black
| All | |
| Aku tühi indikaator | No |
| Baasjaam | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 61.00 mm |
| Gross height (mm) | 135.00 mm |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross width (mm) | 66.00 mm |
| Laadimisaeg | N/A h |
| Net weight | 0.11 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1590 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Panasonic |
| Producer product family | Multishape Trimmer accessories |
| Producer product name | ER-CDT1-A301 |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Tööaeg (max) | N/A min |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Accessories |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






